Zavolajte nám: +421 (42) 44 34 004 

 

O nás

Firma "Martin Defence Technologies and Consulting", s.r.o. bola založená v januári 2010 ako spoločnosť zameraná na obchod s vojenským materiálom a výrobu náhradných dielov pre vojenskú techniku bývalého „východného bloku“ resp. produkty obranného priemyslu ex- sovietskej konštrukcie.

V decembri 2010 boli aktivity firmy rozšírené o predaj a servis CNC obrábacích strojov renomovaných a overených európskych výrobcov strojov. Ponúkame komplexné technologické riešenia pre výrobu komponentov do automobilového, energetického, elektrotechnického, leteckého a vojenského priemyslu ako aj všeobecného strojárstva.

K ponúkaným strojom zabezpečujeme zaškolenie, záručný a pozáručný servis ako aj dodávku náhradných dielov. V prípade požiadavky zákazníka sme schopní dodať technologické riešenie „na kľúč“, pozostávajúce zo samotného stroja, jeho naprogramovania, dodania upínacích prípravkov a optimálnych nástrojov a ich celkového zoradenia na požadovanú výrobu. Súčasťou riešenia môže byť aj rôzna úroveň automatizácie (podávače materiálu, paletizácia, roboty).

Keďže máme prehľad o výrobných možnostiach strojárskych firiem na Slovensku, zabezpečujeme aj výrobu komponentov podľa predloženej výkresovej dokumentácie.

 

Čítať 5753 krát Naposledy zmenené streda, 23 marec 2016 13:14
Viac z tejto kategórie: STAMA NA EMO HANNOVER 2017 »